Jak odzyskać dane z systemów Windows i MacOS za pomocą EaseUS

Łatwo jest popełnić błąd podczas przeciągania i wrzucania plików do kosza. Na szczęście, oprogramowanie do odzyskiwania danych jest dostępne w celu odzyskania utraconych zdjęć, filmów i uszkodzonych plików w przypadku popełnienia błędu i usunięcia czegoś, czego później żałujesz. Kreator odzyskiwania danych EaseUS, i przykład tego oprogramowania, działa w systemie Windows i MacOS. 

Kreator odzyskiwania danych EaseUS Te dni, nasze najcenniejsze dane są prawdopodobnie przechowywane na Twoim smartfonie, ale nie oznacza to, że powinieneś ignorować swój komputer PC lub Mac. Łatwo jest przypadkowo usunąć dane - witaj, zmień i usuń - a nawet sformatować dysk twardy przez pomyłkę. Na szczęście, nie wszystko jest stracone. Kreator EaseUS Data Recovery Wizard pozwala odzyskać dane z sformatowanej partycji, dysku twardego, dysku USB, karty pamięci i innych urządzeń pamięci masowej.

EaseUS mówi, że może pomóc w ponad 100 rzeczywistych scenariuszy utraty danych Możesz użyć aplikacji do odzyskiwania dokumentów, plików muzycznych, zdjęć i filmów, a także wszelkich plików, które mogły zostać uszkodzone. Cenne zdjęcia rodzinne są często najbardziej bolesne pliki do stracenia, ale z EaseUS, odzyskiwanie zdjęć może zabezpieczyć te wspomnienia. Przegląd typów plików, które można odzyskać można znaleźć poniżej.

Narzędzie może być również wykorzystywane do odzyskiwania danych utraconych w wyniku ataków wirusów infekujących pliki i nieoczekiwanych awarii systemu, a także cennych zdjęć z zewnętrznych dysków twardych, dysków USB, kart SD i aparatów cyfrowych, które wydają się być martwe. Oprogramowanie wykorzystuje stale aktualizowany algorytm do przeszukiwania dysku twardego w poszukiwaniu głęboko zakopanych plików. Możesz wybrać pomiędzy szybkim lub głębokim skanowaniem, w zależności od tego, jak głęboko w króliczej dziurze musisz iść. Wbudowany jest interfejs typu Windows Explorer, który pomaga w odzyskiwaniu danych. Trzystopniowy proces jest prosty: wybierz, zeskanuj i odzyskaj.

Co jeśli użyję MacOS?

A co z urządzeniami Apple, takimi jak MacBooki i komputery iMac? Wciąż możesz odzyskać utracone dane za pomocą Kreatora odzyskiwania danych EaseUS dla systemu MacOS.Jak wiedzą najbardziej zatwardziali użytkownicy Apple, komputery Mac produkowane w latach 2018, 2019 i 2020 są wyposażone we wbudowany układ zabezpieczający T2 do szyfrowanej pamięci masowej i bezpiecznego uruchamiania systemu. Choć ma to pewne zalety w zakresie bezpieczeństwa, to jednak komplikuje proces odzyskiwania danych. Pomocnik EaseUS został opracowany, aby umożliwić odzyskiwanie utraconych zdjęć, filmów, dokumentów i wiadomości e-mail z dysku twardego, dysku twardego typu fusion, dysku SSD, dysku USB lub karty pamięci komputera Mac.

DOC/XLS, XLSX/PPT/PPTX, JPG/JPEG, TIFF/TIF, PNG, AVI, MOV, MP4, MP3 i inne.Ten sam, prosty, trzystopniowy proces działa na komputerach Mac, podobnie jak w przypadku systemu Windows, więc nie trzeba mieć dużego doświadczenia technicznego, aby skutecznie i szybko przywrócić usunięte lub utracone dane na nowych komputerach Mac.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych EaseUS Mac może również zająć się problemami z partycjami i odzyskać wszystkie dane z utraconych, usuniętych, brakujących i uszkodzonych partycji. Takich jak: Dane są tracone z powodu utraty partycji podczas jej usuwania Utrata plików, gdy partycja jest ukryta lub gdy brakuje niedostępnej partycji w przypadku problemów z zarządzaniem dyskiem w komputerze Mac.

Kreator odzyskiwania danych EaseUS dla systemu Windows

Dostępna jest bezpłatna wersja Kreatora odzyskiwania danych EaseUS, ale istnieją pewne ograniczenia. Będziesz mógł odzyskać tylko maksymalnie 2GB danych, ale będziesz mógł podglądać, co chcesz odzyskać, zanim zużyjesz swój przydział. Możesz również odzyskać dane z usuniętych, ukrytych, utraconych lub partycji RAW z bezpłatną wersją oprogramowania.

Wersja Pro, która kosztuje 69,95 dolarów, pozwala na odzyskanie nieograniczonej ilości danych. Dostaniesz wszystko, co dostaniesz z darmową warstwą, plus specjaliści EaseUS są pod ręką, aby zapewnić bezpłatne, zdalne konsultacje i pomoc. Istnieje również opcja danych Pro+Bootable, która kosztuje 99,90 dolarów (obecnie obniżona z 129,90 dolarów), co pozwala na uruchomienie z WinPE do pobrania, gdy system nie uruchomi się lub zawiedzie.

Kreator odzyskiwania danych EaseUS dla systemu MacOSOS Jeśli używasz komputera Apple, takiego jak MacBook lub iMac, Kreator odzyskiwania danych EaseUS jest nieco droższy i kosztuje 89,95 USD. Nadal będziesz otrzymywać bezpłatną pomoc zdalną 1 na 1, którą otrzymasz w płatnej wersji dla systemu Windows, a także możliwość odzyskania zarówno kopii zapasowych Time Machine, jak i iTunes. Bezpłatna wersja dla systemu MacOS posiada taki sam limit odzyskiwania danych 2GB, jak w przypadku systemu Windows, ale nadal można odzyskać dane z dysku fuzji HFS+ bez konieczności płacenia za oprogramowanie Pro.

Mamy współpracę z twórcami omawianego serwisu. Jednak ten artykuł został napisany bez wpływu na jego treść.