Play oferuje doładowania za pomocą Apple Pay

Play, sieć telekomunikacyjna, jako pierwsza umożliwia doładowania za pomocą Apple Pay i Google Pay. Opcja ta jest już dostępna w aplikacji Play24.

Apple Pay w Play

Wszyscy użytkownicy, którzy będą chcieli doładować swoje konta prepaid poprzez aplikację Play24, będą mogli zapłacić za to za pomocą płatności mobilnych, takich jak Apple Pay. Standardowe metody płatności, takie jak przelew bankowy czy BLIK, pozostaną bez zmian.

Zarząd Play chce wprowadzić ułatwienia dla swoich użytkowników. Wprowadzenie płatności mobilnych, które pozwalają płacić kartami prepaid, to krok w tym kierunku. Płatności te cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością, więc nie dziwi fakt, że sieć podjęła taką decyzję. Polacy coraz częściej wykorzystują swoje smartfony do płacenia za zakupy w sieci i sklepach internetowych. Taka opcja doładowania jest świetną alternatywą dla tradycyjnych kart zdrapek.

Pobierz aplikację Play24 z AppStore, aby szybko doładować swoje konto. W tym celu należy wybrać opcję "Doładuj konto". Następnie wprowadź kwotę doładowania oraz swój numer telefonu. Następnie możesz wybrać rodzaj płatności. W tym przypadku preferowaną metodą płatności jest Apple Pay. Po weryfikacji płatności, konto zostanie doładowane wybraną kwotą.

Płatności mobilne są bezpieczne i chronią prywatność. Podczas każdej transakcji żadne dane nie są wysyłane do żadnych baz danych. Nie są też nigdzie przechowywane.

Wpływ na to ma również weryfikacja użytkownika przy każdej transakcji, którą w Apple Pay jest TouchID lub FaceID.

Mamy nadzieję, że inne sieci telekomunikacyjne w kraju pójdą w ślady Play i umożliwią korzystanie z płatności mobilnych przy płaceniu za doładowania.