Czekacie na kolejne premiery? Apple Watch, iPad i MacBook Pro to niektóre z produktów, które są na horyzoncie.

Apple może nas w tym roku rozpieszczać, jeśli chodzi o liczbę i jakość swoich nowych urządzeń. Amerykański gigant podobno oprócz Apple Watch, iPada czy MacBooka Pro pracuje również nad Mac Pro oraz AirPods 3 lub HomePod. Czy czeka nas strzelista jesień?

iPhone 11 Pro

Nadchodzące iPhone'y według większości doniesień pojawią się 10 września. Już sporo o nich mówiliśmy. Nie ma potrzeby wchodzenia w szczegóły.

iPad Pro 2019 i iPad 2019,

Redaktorzy Bloomberga przewidują, że nowe iPady Pro i standardowe iPady zostaną wydane jesienią. Nowe iPady pójdą w ślady iPadów, ale będą miały lepsze kamery. Pojawi się też nowszy, mocniejszy procesor. Pozostałe zmiany są kosmetyczne i nie należy spodziewać się zmiany designu.

Dostępny będzie także "budżetowy" iPad. Będzie on miał 10,2-calowy ekran i będzie następcą 9,7-calowego modelu.

MacBook Pro 2019 r.

Pod koniec roku możemy spodziewać się także zupełnie nowego MacBooka Pro z 16-calowym ekranem. Będzie on miał bardzo cienkie ramki, więc nie będzie się różnił wielkością od poprzedniego modelu.

Rozwiązaniem Apple dla profesjonalnych użytkowników, którzy potrzebują ekranów o większej przekątnej i laptopów z większymi ekranami niż 15 cali, jest laptop. Apple zaprzestało produkcji MacBooka Pro z 17-calowym ekranem na początku 2011 roku. Nie pojawił się żaden następca.

Mac Pro 2019 r.

Nastąpiła oficjalna zapowiedź nowego Maca Pro. Jest to komputer, który przeznaczony jest dla profesjonalistów i specjalistów z branży audio, wideo i foto. Na rynku pojawi się również monitor Apple XDR Pro Display, który jest pierwszym wyświetlaczem od Apple.

Apple Watch 5

Bloomberg donosi, że Apple Watch Series 5 zostanie wydany jesienią tego roku. Tegoroczny smartwatch będzie mniej dopracowany od swojego poprzednika.
Najbardziej innowacyjne mają być modele z kopertami wykonanymi z tytanu i ceramiki. Reszta nowości to już oprogramowanie, a to za sprawą watchOS 6.

AirPods 3 ANC

Słuchawki mają być melodią dalekiej przyszłości i powinny być dostępne w pierwszej połowie przyszłego roku. AirPods 3 będą wyposażone w technologię ANC. Technologia ta ma zapewnić większe tłumienie hałasu i odporność na kontakt z wodą. Cena AirPods 3 będzie nieco wyższa niż ich poprzedników.

HomePod 2020 r.

W 2020 roku ma się również pojawić nowy głośnik HomePod.
Apple pracuje nad tańszym HomePodem, który będzie zawierał dwa aktywne głośniki. Obecny model, który jest droższy, ma siedem takich głośników.