AirPods Pro 2 zadebiutują w 2022 roku, a AirPods 3 jeszcze w tym

Ming-Chi Kuo powraca z dawką kolejnych interesujących informacji i doniesień na temat tego, co szykuje Apple. Ostatni raport skupia się przede wszystkim na bezprzewodowych słuchawkach od giganta z Cupertino, czyli AirPodsach 3 oraz AirPodsach 2 Pro. Te pierwsze powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku, a na te drugie musimy poczekać do 2022.

AirPods 3

Ming-Chi Kuo ze swoją najnowszą porcją wiadomości w zasadzie potwierdza to, o czym już jakiś czas temu wspominał Marl Gurman z Bloomberga.

Trzecią generację AirPodsów powinniśmy zobaczyć jeszcze w tym roku i stanie się to najprawdopodobniej jesienią.

O samych słuchawkach wiemy relatywnie mało. Mamy jedynie informacje, które dotyczą wyglądu i tego, że stylistycznie AirPods 3 mają prezentować się podobnie do AirPods Pro. Dojdzie paru drobnych zmian, a etui zmieni nieco swój kształt.

Zwykłe AirPodsy nadal będą słuchawkami dousznymi, a nie dokanałowymi, jak w przypadku modeli Pro.

AirPods Pro 2

Jeśli chodzi o kwestie dotyczące AirPods Pro 2 to na te słuchawki przyjdzie nam poczekać nieco dłużej. Kuo potwierdza doniesienia Gurmana o tym, że ich premiera nastąpi dopiero w kolejnym roku.

Od 2016 roku Apple posiada patent na specjalne czujniki, które można umieścić w słuchawkach. Czujniki te mogą na bieżąco monitorować puls, czy temperatura ciała.

W kwestii wyglądu słuchawek to on również może ulec pewnym zmianom. Wcześniejsze raporty mówiły nawet o całkowicie nowym designie, ale póki co nie wiemy, jak miałaby dokładnie wyglądać AirPodsy Pro 2.

Świetna sprzedaż AirPodsów

Najnowsze prognozy wskazują, że Apple uda się w tym roku sprzedać koło 70-75 milionów sztuk swoich słuchawek. Warto wspomnieć, że wstępnie mówiło się o nieco większej liczbie, jednak przełożenie premiery AirPods 3 wpłynęło na gorszą sprzedaż.

Jednak w przyszłym roku powinniśmy spodziewać się lepszej sprzedaży. Ming-Chi Kuo twierdzi, że Apple może udać się sprzedaż ponad 100 milionów sztuk AirPodsów.